Торгова марка MPM - MPM ПОБУТОВА ТЕХНІКА

Перейти до контакту

Торгова марка MPM

MPM - це польська торгова марка
побутової техніки з більш ніж 20-річною історією.
Головною бізнес-ідеєю фірми є постачання клієнтам продукції високої якості з оригінальним цікавим дизайном за доступною ціною.

Пропозиція адресована тим, хто при покупці побутової техніки керується здоровим глуздом і не бажає переплачувати, при цьому не знижуючи рівень і характеристики продуктів.

З моменту утворення фірми в 1989 році її головною областю діяльності є продаж дрібної побутової техніки. У перші роки асортимент обмежувався випуском при співпраці з англійською фірмою Strixm електричного бездротового чайника Samba і інших моделей чайників. Беручи до уваги зацікавленість ринку, ми почали поступово розширювати пропозицію за рахунок нових кухонних комбайнів, тепловентиляторів.

Сьогодні в асортименті фірми доступні близько 250 моделей побутової техніки для кухні та інших житлових приміщень:
                      
техніка для обробки і приготування продуктів
техніка для обігріву та охолодження приміщень
техніка для прибирання приміщень
техніка для тіла і волосся
велика побутова техніка
неелектрична побутова техніка
                                                                               
Розширюючи присутність на ринку, MPM включила в свій асортимент настінні кондиціонери (спліт-системи), a в 2008 році фірма дебютувала на ринку з асортиментом великої побутової техніки, включаючи холодильники, пральні машини і газові плити.
                                                                               

Якість є нашим головним пріоритетом
                                                                               
Крім виробництва на власному заводі в Щитно, МРМ функціонує також як фірма OEM (Orignal Equipment Manufacturer), довіряючи виробництво своїх продуктів закордонним підприємствам. Причому головним пріоритетом фірми є турбота про якість продукції, що випускається. Сьогодні продукція з логотипом MPM продається в Польщі, Білорусі, Угорщині, Україні, Литві, Латвії та Естонії, Словаччині, Сербії і Румунії. Продукти з логотипом MPM продаються по всій Україні в більшості магазинів і супермаркетів з побутовою технікою. Все це регулюється 12-місячним гарантійним обслуговуванням і сервісними центрами по всій Україні.

Стратегія розвитку MPM передбачає постійне вдосконалення пропозиції відповідно до потреб споживачів. В основі діяльності фірми лежить контроль якості продукції, а також якості обслуговування і співпраці з торговими партнерами.
Де купити!!!

Пример работы скрипта №2
Назад до змісту